Naše služby

Služby, v ktorých sme najlepší

Naším cieľom je Vaša spokojnosť. Preto Vám ponúkame spracovanie TOP podkladov k Vašej téme na tej najvyššej úrovni.

Na trhu písania podkladov sú v súčasnosti stovky autorov a tiež webových stránok, ktoré sa líšia predovšetkým v kvalite poskytovaných služieb. Táto „služba“ štandardne spočíva v dodaní počtu objednaných normostrán za vopred dohodnutú cenu. To by bolo fajn, keby ste v závere písania nepotrebovali dopracovať či prepracovať pár strán projektu, na čo Vás vie školiteľ, samozrejme, upozorniť len pár dní pred odovzdaním celej práce. Tieto služby Vám následne zbytočne predražujú finalizáciu podkladov. Ďalšia vec je komunikácia s autorom, ktorý zrovna nemusí byť k dispozícii...

Odbory, v ktorých sme TOP

Sme elitami v odboroch, ktoré sme vyštudovali. Každý z nás, autorov, má vyštudovanú minimálne jednu vysokú školu a malý doktorát. Podklady Vám vieme spracovať predovšetkým z:

✓ politológie,
✓ verejnej správy,
✓ sociálnej práce,
✓ ekonomiky
✓ marketingu,
✓ práva,
✓ pedagogiky

Po vzájomnej dohode sa však vieme pustiť aj do spracovania podkladov z iných odborov. Napríklad v jednom projekte z oblasti sociálnej antropológie sme realizovali rozhovory s bývalými väzňami.

Ste študentom MBA/DBA/LLM štúdia? V jednom „balíku“ Vám ponúkame spracovanie podkladov k celému štúdiu (vrátane vypracovania podkladov k záverečnému projektu).

U nás Vám ponúkame komplexné spracovanie podkladov k Vaším projektom v spojení s tými najlepšími službami. Nepovažujeme Vás za klientov, ste pre nás niečo viac. Preto Vám ponúkame nadštandardné služby, ktoré nenájdete nikde inde.

Spracovanie podkladov v potrebnom rozsahu. U nás si môžete byť istí, že objednané podklady Vám dodáme vždy v rozsahu spĺňajúcom požiadavky školiteľa/univerzity. A to vrátane ďalších náležitostí.


Komunikácia priamo s autorom. Ale nie cez sprostredkovateľa, ktorý preposiela emaily, alebo cez chat, v ktorom sa každá druhá správa odosiela na kontrolu administrátorovi. Pokiaľ sa dohodnete s autorom podkladov, vie Vám poskytnúť konzultáciu k textu kedykoľvek – cez Facebook, email alebo chat.


Môžete si byť istí, že podklady, ktoré Vám dodáme, sú originálne. Nemáme problém sa vyjadriť k prípadnej zhode z CRZP, ktorá u nás nikdy nepresiahla 9 – 10%. Zároveň nemáme problém Vám doložiť aj podklady (literatúru), ktorú sme použili pri písaní.


„Podklady“ u nás nezahŕňajú len napísanie podkladov, ale aj ďalšie služby – konzultácie, podklady k obhajobe a pod. Skutočne sme tu pre Vás – a naším cieľom je Vaša maximálna spokojnosť.


Bezpečnosť Vašich údajov je pre nás prvoradá. Podklady, ktoré Vám odovzdávame, sa neukladajú na žiadnom médiu, webe či úložisku. Dostane ich emailom, ktorý po obdržaní kompletných podkladov mažeme.


Jedine u nás máte možnosť rozdeliť si platbu za podklady na splátky podľa toho, ako vám to vyhovuje. Niekedy to jednoducho finančne nevychádza a Vy nemáte možnosť uhradiť plnú sumu podkladov. Preto sa môžete sa rozhodnúť pre systém úhrady, aký vám vyhovuje – dve, tri, štyri alebo hoci aj desať splátok. Všetko závisí na vašich finančných možnostiach. Samozrejme, môžete sa rozhodnúť aj pre úhradu celých podkladov naraz. Platí tu iba jedno pravidlo – vždy vám ako autori dodáme len takú časť podkladov, akú máte uhradenú.

Samozrejmosťou u každého z nás je aj vlastná knižnica s viac ako tisíckou odborných publikácií, predovšetkým zahraničných zdrojov. Každý z našich autorov má prístup k aktuálne vydávanej odbornej literatúre z odboru, ktorý zastrešuje, a to vrátane prístupov do rôznych databáz a tiež knižníc.


Súhrn služieb

Ponúkame Vám komplexné služby súvisiace s napísaním podkladov (nielen) k záverečným prácam akéhokoľvek druhu. Okrem samostatných podkladov Vám však ponúkame aj nasledovné služby:

✅ individuálne spracovanie podkladov podľa Vašich požiadaviek

✅ spracovanie štatistických dát, rozhovorov a pod. (v prípade, že sú potrebné k spracovaniu podkladov, napríklad kazuistík)

✅ bezplatné konzultácie k podkladom

✅ spracovanie skrípt – na vyžiadanie

✅ individuálne spracovanie cenovej ponuky ku každému podkladu, a to v závislosti od časovej kapacity autora, náročnosti témy a pod.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že štúdium na vysokej škole je časovo mimoriadne náročné. Preto Vám ako jediní ponúkame spracovanie podkladov k celému štúdiu spojené s konzultáciami v čase, kedy vám to vyhovuje. V tomto prípade ide o dlhodobú a silno individuálnu spoluprácu.

Zároveň Vám ponúkame kompletné vypracovanie podkladov k MBA/DBA/LLM štúdiu.

Pre viac podrobností nás prosím kontaktujte