Referencie

...alebo čo hovoria naši klienti

Dobrý deň, ďakujem za odoslané podklady. Práca je excelentná.Zdravím, tak posielam odpoveď od školiteľa:

Dobrý deň, no musím uznať, že tento rok patríte k špičke ľudí, ktorých školím. Podobne ako predchádzajúca, aj táto kapitola je veľmi pekne spracovaná. Môžete pokračovať v písaní. Nemám pripomienky. Verím, že práca bude perfektná.

Veľmi dobrá komunikácia, veľmi dobrá práca, môžem len odporučiť.

Ahoj Klaudia, veľmi by som ti chcela poďakovať za týchto 5 rokov, počas ktorých si mi pomáhala ty, Paula a tiež Tim. Ďakujem za trpezlivosť pri mojich večných – nočných konzultáciách, lebo inokedy som proste nestíhala. Hlavne vďaka vám som to zvládla. Ste super, a tiež to, že sa dokážete človeku prispôsobiť s úhradami😀Dobrý deň, ďakujem za spoluprácu. Hodnotím ju veľmi pozitívne, štúdium som aj vďaka vám ukončil s červeným diplomom! Zároveň by som sa chcel spýtať, či by ste mi vedeli spracovať aj podklady k rigoróznemu konaniu.Zdravím Klaudia, no musím povedať, že si ma parádne pripravila na obhajobu. Čo sa týka podkladov k bakalárke, tak moja práca bola navrhnutá na cenu rektora. Veľmi rada s tebou zostanem v kontakte aj súkromne a budem teba aj celý tím odporúčať!

Dobrý deň! Ďakujem! Za pomoc, spoluprácu, ochotu aj podporu pri písaní. Dopadlo to na A-čko 🙂

Ahoj Tim, chcem sa Ti poďakovať za výborne odvedenú prácu. Miliónkrát!!!! Za všetko, čo si pre mňa spravil, za tvoju ochotu, čas, proste za všetko. Tvoj prístup bol na 1*. Teraz už sa len smejem nad tým, ako som stresovala deň pred odovzdaním a ty si mi popri písaní ešte písal na FB, nech nestresujem, že to isto stihneš doručiť a zapracovať všetky pripomienky školiteľky 🙂 Keby niet teba, tak dnes nemám titul. Ďakujem, ďakujem, ďakujem, odviedol si skvelú prácu.

Ďakujem, Ondrej. Ste výborný, ústretový a ochotný autor. Nech sa Vám darí.

Dobrý deň Klaudia, tak moje výsledky: 3x A-čko za ústne odpovede a C za obhajobu. Som nadmieru spokojný ak uvážim, že školiteľka nebola ľahkým orieškom. Želám všetko dobré Vám aj Vašej rodine a budem Vás odporúčať.

Zoštátnicované, obhájené, oslávené... s výsledkami som spokojná 🙂

Chcem sa Vám poďakovať za všetko, čo ste pre mňa urobili. Už teraz si ma poznačte, o dva roky s vami počítam s podkladmi k diplomke.

Dobrý deň, ešte raz, už ani neviem koľký, Vám ďakujem za super odvedenú prácu. Všetko prebehlo bez problémov. Mám to za sebou vďaka vám. A medzi nami – to pozvanie na domácu hruškovicu platí, na tom sa nič nemení 😀Dobrý deň Paula, bolo pre mňa naozaj náročné skĺbiť dokopy prácu, rodinu a ešte aj štúdium. Preto som rada, že som vás oslovila. Ďakujem za ochotu, Vašu podporu aj čas, ktorý ste mi venovala. Rada som Vás spoznala. Prajem všetko dobré a hlavne veľa úspešných objednávok.