O nás

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať buď priamo na adrese klaudia@vystudujete-mypiseme.eu alebo vyplnením formulára nižšie. Na vaše požiadavky sa budeme snažiť odpovedať čo najskôr, maximálne však do 24 hodín od obdržania dopytu/otázky.

Kontakt

Náš príbeh

Písal sa marec 2013 a ja som dopisovala svoju diplomovku. Keďže som ju mala napísanú dosť v predstihu, oslovili ma dve kamošky, ktorým som pomohla úspešne ich práce dokončiť. Následne som im pomohla aj s prípravou obhajoby. Oslavy dosiahnutého magisterského titulu sa mohli začať. A tak sa to vlastne celé začalo...

V súčasnosti sme tím vytvorený z piatich autorov. Okrem mňa je v tíme Paula, Tim, Maťo a Ondrej. Rozhodli sme sa založiť tento portál a pomáhať Vám – študentom pri písaní podkladov k akýmkoľvek druhom prác. Venujeme sa predovšetkým spracovaniu podkladov v odboroch politológia, verejná správa, sociálna práca, ekonomika, marketing... Po dohode sa však pokúsime spracovať aj podklady z iných odborov, samozrejme vždy na profesionálnej úrovni.

U nás si môžete byť istí, že vás nebudeme brať ako rádových klientov, ale doslova ako kamarátov, ktorým je treba pomôcť pri písaní záverečných podkladov. A zároveň vieme, že napísaním kvalitných podkladov sa celý „príbeh“ nekončí. Ten sa končí až oslavou úspešného ukončenia štúdia. S obhajobou Vám preto tiež radi pomôžeme.

Klienti, ktorí nás oslovili, o nás hovoria, že naše konzultácie im dokázali sprostredkovať viac vedomostí ako univerzita za 5 rokov štúdia. Viacerí študenti, ktorí nás oslovili s písaním podkladov v bakalárskom štúdiu, nás následne kontaktovalo aj pri ďalšom štúdiu.

Tešíme sa na spoluprácu, Klaudia 🙂

Profesionálne konzultácie s odborníkmi

Náš tím tvoria v súčasnosti dve dievčatá a traja chalani, ktorí patria medzi „elity“ vo svojich odboroch. Každý z nás má vyštudovanú minimálne jednu vysokú školu a prípadne aj malý doktorát (PhDr.).

Dôležitou súčasťou úspešného spracovania podkladov k Vašim projektom je vzájomná komunikácia. Sami vieme, že niekedy je treba komunikovať rýchlo a k veci. Preto sa v prípade záujmu viete po dohode spojiť cez chat (Gmail, Facebook) priamo s našim autorom a komunikovať s ním bez akýchkoľvek obmedzení či zbytočných kontrol administrátorov.

Cieľom nášho tímu je Vaša spokojnosť. Preto Vám nechceme poskytnúť len kvalitne napísané podklady, ale niečo viac! Okrem toho Vám ponúkame aj viacero bezplatne stiahnuteľných textov, ktoré budeme na našu stránku postupne dopĺňať – v závislosti od časovej kapacity nás, autorov.